Pozvánka na Online Check-In

19. 06. 2024

Anne Frank Youth Network

Váš hlas proti diskriminaci, předsudkům a rasismu!

Je ti mezi 16 a 22 lety a chceš se stát součástí celosvětové sítě mladých lidí, kteří jednají? Chcete zvýšit povědomí o nebezpečí předsudků, diskriminace, rasismu a antisemitismu?

Připojte se k Anne Frank Youth Network a staňte se členem celosvětového společenství!

Všechny aktivity, inspirované deníkem Anny Frankové a jejím životním příběhem, mají za cíl zvyšovat informovanost, zvyšovat aktivní občanství, podporovat dialog a demokratické hodnoty v dnešní době. Společně se svými vrstevníky pozitivně přispějete společnosti a své komunitě!

Jako první krok vás my, Institut Terezínské iniciativy, zveme k účasti na online check-inu, který se uskuteční 1. července 2024 v 18:00 hodin.

Na této akci budete mít možnost získat informace o AFYN z první ruky a o tom, jak se můžete zapojit, a také možnost položit otázky, které jsou pro vás důležité.

Na online akci se prosím registrujte do 26. června 2024. Přibližně týden před akcí obdržíte e-mail s odkazem na online setkání a dalšími informacemi.

V případě dotazů před akcí neváhejte a kontaktujte Thomase, který má na starosti síť mládeže Anne Frank a je vaší kontaktní osobou: thomas.elmecker@terezinstudies.cz.

Chcete se již nyní dozvědět více? Další informace o Anne Frank Youth Network najdete na terezinstudies.cz - AFYN nebo na afyn.org.

Nezapomeňte sledovat Instagram Institutu Terezínské iniciativy a Anne Frank Youth Network.